Biuletyn Informacji Publicznej
Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska
Dane kontaktowe

Biuro Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska

ul. Horoszkiewicza 6
45-301 Opole
(budynek Błękitna Wstęga - wejście od strony ul. Sosnkowskiego)
NIP: 7543078725 | REGON: 161568833 | KRS: 0000485977
 
Telefon: 77 44 61 400 | Faks: 77 44 59 612 | e-mail: biuro@ao.opole.pl |
Godziny pracy: Pn-Pt 07.30 - 15.30
 
 
Dyrektor Biura Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska

Piotr Dancewicz | Telefon: 77 54 17 930 | piotr.dancewicz@ao.opole.pl 

Bernadeta Lisson-Pastwa - Pełnomocnik Dyrektora | Telefon: 77 54 17 935 | bernadeta.lisson-pastwa@ao.opole.pl |

 
Dział Obsługi Finansowo-Administracyjnej

Bogusława Krawczyk - Gł. księgowa | Telefon: 77 44 61 401 | boguslawa.krawczyk@ao.opole.pl  |
Adam Kępkowski | Telefon: 77 54 17 931 | adam.kepkowski@ao.opole.pl |
Małgorzata Bień | Telefon: 77 54 17 932 | malgorzata.bien@ao.opole.pl 
 
 
Dział Oceny i Wyboru Projektów

Anna Juszczyszyn - Kierownik | Telefon: 77 54 17 934 | anna.juszczyszyn@ao.opole.pl |
Krzysztof Sułek | Telefon: 77 54 17 933 | krzysztof.sulek@ao.opole.pl |
Monika Ostrowska | Telefon: 77 44 61 404 | monika.ostrowska@ao.opole.pl |
Izabela Folęga | Telefon: 77 44 61 405 | izabela.folega@ao.opole.pl |
 
 
Dział Monitorowania, Ewaluacji i Realizacji Projektów

Katarzyna Harnyś - Mielnik - Kierownik | Telefon: 77 54 17 935 | katarzyna.mielnik@ao.opole.pl |
Joanna Koszyk | Telefon: 77 54 17 932 | joanna.koszyk@ao.opole.pl |
Aleksandra Tyła | Telefon: 77 54 17 932 | aleksandra.tyla@ao.opole.pl |
Mateusz Huk | Telefon: 77 44 61 402 | mateusz.huk@ao.opole.pl |
Kamila Krul | Telefon: 77 44 61 406 | kamila.krul@ao.opole.pl |
Anna Bednarska | Telefon: 77 44 61 402 | anna.bednarska@ao.opole.pl 
Paulina Budziak | Telefon: 77 44 61 406 | paulina.budziak@ao.opole.pl  

 


INFORMACJE O DOKUMENCIE
Ilość wyświetleń: 211
Wprowadzony przez: Adam Kępkowski
Data opublikowania: 2016-06-13 10:34:55
LISTA POPRZEDNICH WERSJI
Lista poprzednich wersji:
   
Data zmiany Redaktor Opis zmiany
2018-09-26 10:27:04 Adam Kępkowski
2018-09-26 10:25:25 Adam Kępkowski
2016-06-13 10:40:38 Adam Kępkowski
2016-06-13 10:38:41 Adam Kępkowski
2016-06-13 10:36:10 Adam Kępkowski Publikacja artykułu